Naše filosofie: Jen to nejlepší je dost dobré

Kdo jsme a čím se zabýváme

Sháníte spolehlivé a cenově dostupné klínové řemeny? Vsaďte na výrobky dodávané naší společností Ložiska VILIM. Pořídit si od nás můžete řemeny pro automobily i pro průmyslové využití. Součástí naší nabídky jsou také ložiska SKF. V bohatém sortimentu nechybějí ani O-kroužky či těsnicí manžety. Nabízíme odolné klínové řemeny.

Začátek činnosti naší firmy je spjat s rokem 1992. Na svých téměř třicetiletých zkušenostech dnes stavíme nejen při prodeji klínových řemenů a ložisek, ale také při poskytování odborných servisních služeb. V Olomouci a v Prostějově najdete naše kamenné prodejny. Pro distribuci zboží využíváme také zásilkovou službu - výrobek vám doručíme do 24 hodin kamkoliv po ČR.

U řemenů sázíme přitom na osvědčené a uznávané značky Rubena, Strongbelt, Optibelt a Megadyne. V nabízeném sortimentu nechybějí také ploché řemeny. Určitě nebudete zklamáni ani v případě, potřebujete-li ozubené řemeny či žebrové nebo bezúdržbové klínové řemeny.
V rámci svých servisních služeb zajišťujeme montáže a demontáže, diagnostiku stavu strojů, periodické prohlídky i odborné technické poradenství.
Dodáváme ložiska SKF. Švédská společnost SKF patří na přední příčky ve světě průmyslové výroby a ložiska SKF pak představují špičku ve svém oboru už od roku 1907. Není proto divu, že ložiska SKF jsou vlajkovou lodí naší nabídky. Dále si od nás můžete pořídit také ložiska ZKL a ZVL.
Sháníte kvalitní O-kroužky nebo těsnicí manžety? I ty jsou součástí naší bohaté nabídky. Všechny výrobky nabízíme jako autorizovaný zástupce.